مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
جمعه,23 آذر 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 3326منبع: کنجکاو
کد خبر : 1000974 12:27:30 | 1393/9/26

حالا که سال ۲۰۱۴ به پایان خود نزدیک شده است گوگل تصمیم گرفته تا لیست بیشترین موضوعات جستجو شده در موتور جستجوی خود در این سال را منتشر کند. در این بین رابین ویلیامز، جام جهانی، پرواز MH370 مالزی و بیماری ابولا از برترین‌ها هستند.

موضوعات بیشتر جستجو شده در گوگل شباهت زیادی به پربحث‌ترین موضوعات سال توییتر نیز دارند. رابین ویلیامز هنرمند شوخ‌طبع و محبوبی که حتی اپل صفحه‌ای از وب‌سایت خود را به او اختصاص داد پرجستجوترین موضوع گوگل در سال ۲۰۱۴ بوده است. پس از آن جام جهانی جذاب برزیل، بیماری ابولا، پرواز MH370 مالزی، Flappy Bird، چالش سطل یخ، داعش، فرگوسن، Frozen و اوکراین دیگر موضوعات پرجستجو بوده‌اند.

 

Robin Williams


در مورد گوشی‌های هوشمند بیشتر جستجو شده آیفون ۶ صدر لیست را در اختیار گرفته و پس از آن گلکسی اس۵، نکسوس ۶، موتو جی و گلکسی نوت ۴ در رده‌های دوم تا پنجم قرار دارند. درحالی‌که گوشی‌های سال گذشته مانند آیفون ۵اس، گلکسی اس ۴ و همچنین پلی‌استیشن ۴ جایی در این لیست ندارند.

در مورد پرسش‌های بیشتر جستجو شده در بخش “چیست” کاربران بیشتر در مورد ابولا، ALS، داعش و بیت‌کوین کنجکاو بوده‌اند و در بخش “چگونه” نیز AirDrop اپل بیشترین توجه کاربران را معطوف خود کرده است.

(0)