مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
جمعه,23 آذر 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 1503منبع: تابناک
کد خبر : 1000247 13:56:30 | 1393/6/10

احتمالاً بسیاری از شما از این موضوع بی‌خبرید؛ این موضوع که می‌توانید به سادگی وظیفه خطیر و مسئولیت سنگین ایجاد گذر واژه‌های قدرتمند را به مرورگر گوگل کروم بسپارید. این موضوع به ویژه هنگامی که برای ‌نام‌نویسی در سرویس‌ها و خدمات آنلاین اقدام می‌کنید، بسیار کاربردی و سودمند است.

این روز‌ها مرورگر‌ها به انواع و اقسام ابزار‌آلات‌ مجهز شده‌اند، به گونه‌ای که کاربران تقریباً به هر چه نیاز داشته باشند، به آسانی از طریق مرورگر خود دسترسی خواهند داشت.

‌گوگل کروم، یکی از این مرورگر‌هاست که با ابزارهای گوناگون،‌ تقریباً کاربران خود را از هر گونه نرم‌افزار خارجی بی‌نیاز کرده است. یکی از این ابزارهای خوب گوگل کروم، ابزار تولید گذر‌واژه‌های پیچیده و قدرتمند است که می‌تواند به ویژه در زمان ‌‌نام‌نویسی در صفحات وب بسیار کاربردی باشد:

 

بگذارید گوگل کروم گذر واژه‌ها را بسازد!


برای اینکه بتوانید از این ابزار ذاتی در گوگل کروم استفاده کنید، نخست باید‌ در حساب کاربری گوگل خود وارد شوید. اگر هنوز وارد حساب کاربری خود نشده‌اید، chrome: //settings را در نوار آدرس وارد کنید؛ در صفحه تنظیمات گزینه Sign in to Chrome را خواهید دید.

پس از این کار، Chrome: //flags را در نوار آدرس وارد کنید تا وارد صفحه زیر شوید. کلید Ctrl + F را بزنید تا نوار جستجو باز شود و در آن Enable Password Generation را وارد کنید.

بگذارید گوگل کروم گذر واژه‌ها را بسازد!


در حالت عادی این گزینه در حالت Default است. از منوی افتادنی گزینه Enable را انتخاب ‌و سپس از گوشه سمت چپ و پایین صفحه، ‌روی دکمه Relaunch کلیک کنید تا دوباره مرورگر‌ راه‌اندازی شود. به این ترتیب، قابلیت تولید گذر واژه فعال شده است.

از حالا به بعد هر زمان که در یک صفحه وب ‌‌نام‌نویسی کنید، زمانی که بر روی جعبه متنی مربوط به گذر‌واژه قرار می‌گیرید، گوگل کروم خود یک گذر واژه قوی را به شما پیشنهاد می‌دهد. این گذر واژه یک گذر واژه قدرتمند است که اگر آن را انتخاب کنید، در حساب کاربری گوگل شما برای شما ذخیره خواهد شد.

بگذارید گوگل کروم گذر واژه‌ها را بسازد!
(0)
لینک اختصاصی خبر:
بازگشت به بالا
  • نظر شما