مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
پنجشنبه,2 اسفند 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 751منبع: صبا
کد خبر : 10005238 08:00:00 | 1395/10/30

بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در حال حاضر از اهمیت بالایی برخوردار است و انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی در تسهیل روند عملیات اجرایی پروژه‌ها پیشگام باشند تا پروژه‌های نیمه‌تمام و راکد هر چه سریع‌تر به بهر‌ه‌برداری برسند.

وزیر نیرو گفت: برق‌رسانی به واحدهای تولیدی از اولویت اساسی برخوردار است و در این زمینه وزیر نیرو اهتمام ویژه‌ای دارد.
 مهندس «حمید چیت‌چیان» وزیر نیرو  که به‌عنوان نماینده دولت در ستاد اقتصاد مقاومتی به استان اردبیل سفر کرده است، در بازدید از شرکت‌های فعال در شهرک صنعتی اردبیل اظهار داشت: برق‌رسانی به واحدهای تولیدی یکی از اولویت‌های اساسی وزارت نیرو است و در این زمینه وزارت نیرو آمادگی کاملی دارد تا بتواند مشکلات برق واحدهای تولیدی را برطرف کند.
وی با اشاره به این‌که پروژه‌های واحدهای تولیدی در کشور برای افزایش اشتغال از اهمیت بالایی برخوردار است، افزود: وظیفه همه ماست تمام تلاش خود را به کار گیریم تا مشکلات واحدهای تولیدی استان اردبیل برطرف شود.
وزیر نیرو با اشاره به نام‌گذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بیان کرد: در این زمینه دولت تمامی تلاش خود را به‌کار گرفته تا بتواند به صورت عملی در تحقق اقتصاد مقاومتی گام بردارد.
چیت‌چیان تصریح کرد: بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در حال حاضر از اهمیت بالایی برخوردار است و انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرایی در تسهیل روند عملیات اجرایی پروژه‌ها پیشگام باشند تا پروژه‌های نیمه‌تمام و راکد هر چه سریعتر به بهر‌ه‌برداری برسند.

 

()