مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
پنجشنبه,2 اسفند 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 627منبع: ايرنا
کد خبر : 10005776 08:25:00 | 1396/3/16

وزیر نیرو در شورای اداری نیکشهر گفت: موضوع درخواست مردم و مسوولان در زمینه کاهش تعرفه برق نیکشهر و سایر شهرستان‌های جنوب سیستان و بلوچستان را برای بررسی به هیات دولت ارايه می کنم تا اقدامات لازم برای حل مشکلات مشترکان حوزه برق در دستور کار قرار گیرد.

 حمید چیت‌چیان در سفر به شهرستان نیکشهر در نشست شورای اداری و معتمدان این شهرستان اظهار داشت: برای کاهش هزینه‌های برق نیکشهر و سایر شهرستان‌های جنوب سیستان و بلوچستان باید اقدامات لازم انجام شود و این امر نیازمند مصوبه هیات دولت است.

وی افزود: «بنده سلام ریاست جمهوری را به مردم سیستان و بلوچستان ابلاغ می‌کنم و اعلام می‌دارم دولت در کنار مردم این استان است و مشکلات آب و برق را سریعا رسیدگی می‌کند.»
وی ادامه داد: برای بررسی آمارهای مصرف و هزینه برق دستورات لازم صادر شده است و ان شاالله تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.
وزیر نیرو همچنین از مشترکان برق و آب درخواست کرد با صرفه‌جویی در مصرف و استفاده از لوازم برقی کم مصرف دستگاه‌های دست اندرکار را یاری کنند تا بهتر بتوانند مشکلات را مرتفع سازند.
چیت‌چیان تصریح کرد: یقین می‌دانم این رای شما به ريیس جمهوری در 29 اردیبهشت اثرات خوبی در نگاه دولت و دولتمردان خواهد داشت و در آینده اقدامات برای حل مشکلات را شاهد خواهید بود.

وی افزود: با توجه به گستردگی و پراکندگی و مشکلات فراوان سیستان و بلوچستان اقدامات انجام شده تاکنون کفایت نمی‌کند و این استان همچنان دچار مشکلات فراوان در حوزه برق و آب است.
وی بیان کرد: مشکلات گرمای طاقت فرسا در چند روز اخیر را کاملا مطلع و دستورات رسیدگی را صادر کرده بودم با این وجود لازم دیدم برای بررسی بیشتر شخصا در جمع مردم و مسوولان سیستان وبلوچستان حضور پیدا کنم.
وی گفت: خدمات خوبی در حوزه برق و آب این استان انجام شده است و بیش از 500 روستای جدید برق‌رسانی و 100 هزار مشترک روستایی در استان در دولت تدبیر و امید اضافه شده است.
وی بیان کرد: ساخت نیروگاه 700 مگاواتی آغاز شده است و علاوه بر نیروگاه‌های موجود استان، یک نیروگاه 800 مگاواتی با سرمایه‌گذاری خارجی نیز احداث خواهد شد.
وزیر نیرو افزود: همکاران بنده با تمام وجود و ظرفیت در خدمت مردم بوده‌اند و از هیچ کوششی برای کاهش مشکلات مردم دریغ نخواهند کرد.
 وزیر نیرو به دستور مستقیم ريیس جمهوری به همراه استاندار سیستان و بلوچستان، شماری از مدیران کل استانی حوزه برق و آب صبح  یکشنبه وارد چابهار شد.

()