مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
جمعه,1 تير 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 362منبع: پاون
کد خبر : 10005955 07:54:00 | 1396/4/20

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از آغاز هفتمین دوره طرح جمع‌آوری لامپ‌های پرمصرف واحدهای تجاری خبرداد.

«عادل کاظمی» مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: امسال وضعیت مصرف برق در سطح کشور افزایش چشمگیری داشته و این طرح در راستای اجرای برنامه‌های مدیریت مصرف و طرح‌های پاسخگویی بار انجام می‌شود.
وی افزود: با وجود اینکه استفاده از انواع لامپ‌های پر مصرف (التهابی، مدادی، خیاری، گازی وات بالا، پروژکتورهای پر مصرف و ...) طی بخشنامه هیات وزیران  از سال 1387 ممنوع می‌باشد اما هنوز هم شمار معدودی از واحد های تجاری اقدام به استفاده از  این لامپ‌های می‌نمایند.
وی با اشاره به همکاری خوب مشترکان تجاری در ادوار گذشته این طرح، تصريح کرد: استفاده از لامپ‌های کم مصرف هم به صرفه مشترکان تجاری است و هم صنعت برق را در تامین برق پایدار و مطمئن یاری می‌کند.
کاظمی تشریح کرد: هفتمین دوره طرح جمع‌آوری لامپ‌های پر مصرف مشترکان تجاری در سطح  کلانشهر تبریز، اسکو و آذرشهر با اخذ مجوزهای قانونی از دادستان محترم انقلاب تبریز و هماهنگی‌های انجام یافته با مجمع محترم امور صنفی تبریز، اجرا می‌شود.
وی در خصوص نحوه اجرای این برنامه گفت: این طرح با اطلاع‌رسانی و ارايه فرم اخطار به مشترکان تجاری استفاده کننده از انواع  لامپ‌های ممنوعه پر مصرف، آغاز و در مرحله بعد لامپ‌های پرمصرف این واحدها توسط 12 اکیپ عملیاتی به‌طور کامل جمع‌آوری می‌شود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: وزارت نیرو برنامه‌های متعددی برای پیک‌سایی دارد که این برنامه‌ها بیشتر جنبه تشویقی داشته و با همکاری مشترکان اجرا می‌شود.

()