مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
پنجشنبه,2 اسفند 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 375منبع: خبرگزاري مهر
کد خبر : 10006453 07:29:00 | 1396/7/22

شرکت ارتباطات زیرساخت، نحوه واگذاری جدید بخش نگهداری تجهیزات شبکه و پشتیبانی فنی شبکه مادر مخابراتی را به پیمانکاران در استان‌ها مشخص کرد.

شرکت ارتباطات زیرساخت با هدف ایجاد فضای رقابتی عادلانه بین پیمانکاران، شرایط نگهداری تجهیزات شبکه را در دو بخش شبکه ارتباطی و تاسیسات و ساختمان و پشتیبانی تعیین کرده است.
براساس اعلام معاونت طرح و توسعه و فناوری‌های نوین شرکت ارتباطات زیرساخت، تحویل شبکه نگهداری تجهیزات و پشتیبانی فنی از شبکه ارتباطات زیرساخت کشور در استان‌ها، به پیمانکاران از این پس براساس شرایط جدید انجام می‌شود.
در قرارداد جدید، امور نگهداری شبکه ارتباطی در استان‌ها در دو بخش تخصصی و عمومی و با در نظر گرفتن توان بالاتر پیمانکاران به لحاظ فنی و اجرايی، پیش‌بینی و هر بخش نیز به یک پیمانکار واجد شرایط محول شده است.
در حال حاضر قراردادهای بخش شبکه ارتباطی در ۳۰ استان با ۱۱ پیمانکار و قراردادهای بخش تاسیسات و ساختمان در ۵ استان منعقد شده است و مطابق برنامه شرکت ارتباطات زیرساخت مابقی استان‌ها نیز تا پایان ماه جاری نهايی می‌شود.
پیمانکاران جدید باید در فاصله انعقاد قرارداد تا تحویل پروژه، کلیه مراحل آماده‌سازی و تامین ابزار لازم جهت نگهداری و عقد قرارداد با پرسنل را انجام دهند تا هیچ وقفه‌ای در نگهداری و پشتیبانی شبکه مادر مخابراتی کشور پیش نیاید.
همچنین به پیمانکاران تاکید شده است که در راستای ایفای تعهدات خود از خدمات نیروهای پیمانکاران سابق بهره گیرند تا تعدیلی در نیروی انسانی صورت نگیرد.

()