مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
سه شنبه,28 خرداد 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 526منبع: خبرگزاري مهر
کد خبر : 10006622 08:32:00 | 1396/8/25

وقوع سوانح و بلایای طبیعی در نقاط مختلف جهان ساخت لوازم مناسب برای مقابله با چنین شرایطی را ضروری می‌سازد و چراغ قوه‌های قدرتمند یکی از این لوازم است.

چراغ قوه‌های نظامی از جمله محصولاتی هستند که می‌توانند نیاز به روشنایی در تاریکی شب را در صورت وقوع زلزله، سیل و دیگر بلایای طبیعی برطرف کنند.

چراغ قوه‌های یادشده که UltraBright ۵۰۰ نام دارند بسیار قدرتمند هستند و می‌توانند فضایی به وسعت یک و نیم کیلومتر را در برابر خود روشن کنند. هر یک از این چراغ قوه‌ها به قیمت ۳۳ دلار به فروش می‌رسند.

یکی دیگر از مزایای این چراغ قوه‌ها استحکام بالاست که باعث می‌شود آنها علاوه بر شرایط اضطراری، برای ماجراجویی و کوهنوردی نیز گزینه‌ای مناسب باشند. بدنه چراغ قوه‌های یادشده از آلومینیومی ساخته شده که در صنعت هواپیماسازی به کار گرفته می‌شود.

این چراغ قوه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که از قابلیت زوم برخوردارند و لذا نور تابیده شده از آنها را می‌توان بر روی سوژه‌ای خاص متمرکز کرد تا جزيیات بیشتری را مشاهده کرد. بهره‌مندی از دو نوع تنظیمات برای روشنایی و تنظیمات SOS برای اعلام خطر از جمله دیگر امکانات این چراغ قوه است. چراغ قوه‌های یادشده با استفاده از یک باتری AA برای ساعت‌ها روشن می‌مانند.

()