مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
سه شنبه,28 اسفند 1397
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 311منبع: پاون
کد خبر : 10006667 07:46:00 | 1396/9/8

نشست تخصصي در زمينه توسعه همکاري‌هاي دو طرف براي توسعه کسب و کار انرژي‌هاي نو، افزايش بهره‌وري انرژي و بازنگري در شرح درس‌هاي موجود در زمينه توسعه انرژي‌هاي نو در ايران برگزار شد.

صبح سه‌شنبه با حضور «عليرضا دائمي» قائم مقام وزير نيرو در امور بين‌الملل و پرفسور «تيدمان» از آکادمي انرژي‌هاي تجديدپذير آلمان يک نشست تخصصي در زمينه توسعه همکاري‌هاي دو کشور در ارتباط با افزايش بهره‌وري انرژي، توسعه همکاري‌هاي آموزشي و تخصصي و توسعه انرژي‌هاي نو در ايران برگزار شد.
در اين نشست در مورد روند تداوم همکاري‌هاي دو طرف و تطبيق شرح درس‌هاي موجود در زمينه بهره‌وري انرژي و توسعه انرژي‌هاي نو در ايران بحث شد.
همچنين در خصوص برگزاري نشست‌هاي تخصصي کوتاه‌مدت و درازمدت براي افزايش بهره‌وري انرژي و توسعه انرژي‌‌هاي نو زير نظر مرکز انرژي‌هاي سبز ايران گفتگو شد.
گفتني است، در اين نشست عمده مباحث مطرح شده بر روي توسعه برنامه کسب و کار مناسب جهت توسعه انرژي‌هاي نو در ايران متمرکز بود.
آکادمي انرژي‌هاي تجديدپذير (RENAC) در سال 2008 در برلين آلمان تاسيس شد و از آن سال تاکنون توانسته به بيش از 7500 شرکت کننده از 145 کشور دنيا، ارتباطات آموزشي در زمينه توسعه انرژي‌هاي نو و افزايش بهره‌وري انرژي ارايه دهد. 

()