مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
چهارشنبه,22 آبان 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 701منبع: روابط عمومي شركت برق منطقه‌اي خراسان
کد خبر : 10006869 08:17:00 | 1396/10/9

شرکت برق منطقه‌ای خراسان، عنوان دستگاه پیشرو در حوزه صیانت از حقوق شهروندی در سال95 را در بین دستگاه‌های اجرایی استان خراسان رضوی کسب نمود.

مهندس آتشین معاون منابع انسانی و رییس کارگروه صیانت از حقوق شهروندی این شرکت با اعلام این خبر افزود: براساس ارزیابی‌های به عمل آمده توسط استانداری خراسان رضوی، طی مراسمی که به‌منظور تقدیر از دستگاه‌های برتر در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد، شرکت برق منطقه‌ای خراسان در حوزه صیانت از حقوق شهروندی در سال95 به‌عنوان شرکت پیشرو معرفی گردید. مهندس آتشین در این مراسم اظهار داشت: امروزه برق جایگاه بسیار مهمی در زندگی مردم دارد و نخستين جلوه روشنایی در ایران، در حرم مطهر امام رضا (ع) بوده است. وی در ادامه جایگاه صنعت برق خراسان را تشریح نمود و گفت: شرکت برق منطقه‌ای خراسان در زمینه حقوق شهروندی اقدامات شاخصی را انجام داده و در انجام وظایف ذاتی، رعایت حقوق شهروندی و افزایش نشاط اجتماعی نیروی انسانی خود را مورد توجه قرار داده است.
در این مراسم مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی و دبیر ستاد صیانت از حقوق شهروندی استان بیان داشت: ایجاد اجماع عمومی و اجتماعی در حوزه حقوق شهروندی، عاملی زمینه‌ساز برای تغییر و اصلاح در این حوزه است.
وی افزود: امروز با ایجاد حساسیت در حوزه حقوق شهروندی در همه بخش‌ها در واقع این اجماع ایجاد شده است و این امر خود عاملی برای اصلاح امور مردم و احقاق حقوق آنهاست. حسینی در ادامه گفت: توسعه تشکل‌های مردم نهاد در حوزه حقوق شهروندی بر عملکرد دستگاه‌ها می‌تواند به تحقق بهتر و سریع‌تر اهداف مربوطه منجر شود و در این راستا باید کمیته حقوق شهروندی و عفاف و حجاب استفاده از این ظرفیت را مد نظر قرار دهند.
شایان ذکر است در این مراسم دستگاه‌های منتخب استان، گزارشی از عملکرد خود را در حوزه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب ارايه کردند و لوح تقدیر به شرکت برق منطقه‌ای خراسان به‌عنوان شرکت پیشرو در حوزه صیانت از حقوق شهروندی اهدا شد.

 

()