مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
سه شنبه,28 خرداد 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 467منبع: ايسنا
کد خبر : 10007055 09:05:00 | 1396/11/11

«هیدرالایت»(Hydra-Light) نام چراغ‌قوه‌ای است که با آب کار می‌کند.

چراغ‌قوه «هیدرالایت» نیاز به هیچ‌گونه باتری یا شارژر ندارد و به سادگی با یک پیل آبی کار می‌کند.
برای راه‌اندازی این چراغ‌قوه می‌توانید پیل آبی داخل آن را در یک لیوان آب بیاندازید و تا 100 ساعت از نور آن استفاده کنید.
چراغ قوه «هیدرالایت» یک گجت انقلابی است که از آب برای تامین انرژی لامپ خود استفاده می‌کند.
این چراغ‌قوه دارای یک اختراع به نام «پیل سوختی آبی» است که هنگام تماس با یک مایع فعال می‌شود. به راحتی می‌توان پیل سوختی را به مدت 10 ثانیه در آب انداخت تا 100 ساعت نور به‌دست بیاورید.
«هیدرالایت» طوری طراحی شده است که نه تنها می‌تواند به‌عنوان یک منبع نور مناسب برای شرایط اضطراری عمل کند، بلکه می‌تواند به‌عنوان یک چراغ روی یک میز و به‌عنوان یک لامپ با بالا بردن پوشش نور مورد استفاده قرار گیرد.
شکل ظاهری این چراغ‌قوه چندان زیبا نیست، اما در شرایط اضطراری واقعی، زمانی‌که امکان استفاده از باتری یا نور خورشید وجود نداشته باشد، این وسیله بسیار کارآمد و جذاب خواهد بود و می‌تواند شما را از وضعیت تاریک و مرموز خارج کند.
«هیدرالایت» با شعاع‌های متفاوت و در اندازه‌ها و اشکال مختلف برای کاربردهای مختلف تولید نور می‌کند و به نظر می‌رسد در آینده بیشتر توسعه یابد.
شرکت سازنده متعهد است تا اطمینان حاصل کند که تولید محصولاتشان با توجه به قوانین بین‌المللی به صورت عادلانه و اخلاقی تکمیل می‌شود.
فناوری به کار گرفته شده در این چراغ‌قوه که از آب به جای باتری استفاده می‌کند، درخشان و تحسین‌برانگیز است و می‌تواند در مواقع و شرایط اضطراری استفاده شود.
این تکنولوژی همچنین برای کسانی که مایل به ایجاد یک راه‌حل پایدار و اقتصادی برای تامین نور در خانه‌ها و مناطق خارج از شبکه برق‌رسانی هستند، مناسب است.
«هیدرالایت» همراه با گارانتی 25 ساله عرضه می‌شود.

()