مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
چهارشنبه,22 آبان 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 695منبع: روابط عمومي توزيع نيروي برق مشهد
کد خبر : 10007794 09:00:00 | 1397/10/2

پروژه بازپیرایی روشنایی میدان راه آهن مشهد به زودی به بهره برداری خواهد رسید. طراحی و نظارت این پروژه فاخر برعهده شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد می باشد.

به گزارش امواج‌برتر به نقل از دفتر روابط عمومی توزيع نيرويبرق مشهد، در نشست مشترک مهندس ریحانی معاون فنی و عمران شهردار مشهد و جمعی از کارشناسان شهرداری با مدیر امور برق یک و جمعی از کارشناسان توزیع برق مشهد، ضمن تبادل نظر در اجرای هرچه بهتر این پروژه نسبت به رفع موانع موجود تأکید شد.

در این نشست مهندس باوفای طوسی مدیر امور برق ناحیه یک گفت: در پروژه بازپیرایی میدان راه آهن مشهد دو دستگاه برج نوری به ارتفاع 25 متر همراه با 24 پرژکتور LED 176 وات در دو طبقه در نظر گرفته شده است که طراحی و نظارت آن به‌عهده توزیع برق مشهد است تمامی جوانب اعم از وسعت محل و ابعاد میدان راه آهن محاسبه شده به گونه‌ای که سعی کرده‌ایم پروژه ای فاخر و در شأن شهروندان و زائران مشهدالرضا اجراء شود. وی از ارتباط و تعامل خوب بین شهرداری و توزیع برق مشهد خبر داد و گفت: با توجه به هماهنگی و تعامل خوب طرفین، روند پیشرفت پروژه رو به بهبود است و امیدواریم در موعد مقرر به بهره برداری برسد.

مهندس ریحانی معاون فنی و عمران شهردار مشهد نیز گفت: مساعدت‌ها و توجه مدیرعامل و مدیران توزیع برق مشهد به پروژه‌های شهر مشهد قابل تقدیر می باشد و ارتباط خوبی بین ما برقرار است.

وی تصریح کرد: شهرداری از مشاوه و راهنمایی‌های توزیع برق مشهد در اجرای پروژه‌های شهری حمایت کرده و آماده هرگونه همکاری در تامین روشنایی و نصب برج‌های نوری در مشهد می باشد و امیدواریم پروژه روشنایی راه آهن مشهد به عنوان یک پروژه بزرگ به‌زودی به بهره برداری برسد

()