مرور گر شما بسیار قدیمی است و توانایی بازدید از سایت را ندارد لطفا از لینک زیر مرورگر جدید دریافت کنید
Firefox
سه شنبه,21 آبان 1398
صفحه اصلیاخبار برق تعداد بازدید کننده: 493منبع: ايسنا
کد خبر : 10007795 08:26:00 | 1397/10/3

رییس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی از تصمیم این دانشکده برای راه‌اندازی سه رشته جدید «ارتباطات علم و فناوری»، «ارتباطات سلامت»،« مطالعات فرهنگی و ارتباطات و رسانه‌ها» در دوره کارشناسی ارشد خبر داد.

 به گزارش امواج‌برتر، دکتر محمد مهدی فرقانی در گفت و گو با ایسنا ضمن بیان این مطلب از راه‌اندازی سه رشته جدید ارتباطات در دوره کارشناسی ارشد دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی خبر داد و گفت: از زمانی که این دانشکده به صورت مستقل فعالیت خود را آغاز کرد، تلاش کردیم با پشت سر گذاشتن مراحلی که برای تصویب رشته در علوم انسانی نیاز است یک سری رشته‌های جدید راه‌اندازی کنیم.

وی در ادامه، خاطر نشان کرد: با توجه به راه‌اندازی کرسی ارتباطات علم و فناوری که با مشارکت یونسکو در دانشکده علوم ارتباطات علامه طباطبایی راه‌اندازی شده است، مقرر شد رشته «ارتباطات علم و فناوری» در مقطع کارشناسی ارشد نیز جهت کمک این کرسی راه‌اندازی شود. البته «ارتباطات سلامت» و «مطالعات فرهنگی، ارتباطات و رسانه‌ها» از دیگر رشته‌هایی هستند که دنبال راه‌اندازی آن در دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی هستیم.

رییس دانشکده علوم ارتباطات دانشگاه علامه طباطبایی در پایان خاطرنشان کرد: در حال‌ تدوین برنامه راه‌اندازی رشته‌های فوق در دانشکده هستیم و مراحل تصویب این رشته‌ها  کمی زمان بر است و  باید منتظر تصویب آن در وزارت علوم باشیم.

()